KONST / Litografier / Färglitografi 12317607
nr 1231 7607
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 266/500. Motivet: 30x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:31:27
23/1 14:15:38
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson